Napsali o sobě.

Společnost Turck je globálním partnerem pro průmyslovou automatizaci v mnoha průmyslových odvětvích. S našimi digitálně propojenými řešeními pro efektivní automatizační systémy jsme jedním z průkopníků Průmyslu 4.0 a IIoT. Jako specialista na technologie inteligentních senzorů a decentralizovanou automatizaci přináší Turck inteligenci do strojů a zajišťuje spolehlivou detekci, přenos a zpracování příslušných produkčních dat – od senzoru po cloud – nejen s robustními I / O řešeními v IP67, ale také s uživatelsky přátelským software a službami.

Automatizační řešení od společnosti Turck zvyšují dostupnost a efektivitu strojů a závodů v mnoha průmyslových odvětvích a aplikacích, od potravinářského, farmaceutického nebo chemického průmyslu, přes automobilový průmysl a mobilní stroje až po intralogistiku a balení. Znalost konkrétních aplikací získaných z intenzivní kumunikace se zákazníky v kombinaci s vývojem a výrobou elektroniky na nejvyšší úrovni poskytuje optimální řešení pro automatizační úkoly zákazníků.

Více než 4650 zaměstnanců po celém světě vyvíjí, vyrábí a prodává produkty a řešení z oblasti senzorů, průmyslových sběrnic, řízení, cloudu, připojení a rozhraní, stejně jako HMI.

Share this Page