Od svého založení v roce 1933 společnost Omron usiluje o inovace motivované společenskými potřebami a je průkopníkem ve světě inovací. Nadále budeme zlepšovat životy lidí a přispívat k lepší společnosti vytvářením hodnot pro budoucnost.

Společnost Omron v čele s prezidentem Jošihito Jamadou má více než 36 000 zaměstnanců. Vyrábí a prodává snímací a řídicí produkty představující špičku na trhu, a to ve 117 zemích po celém světě a s obratem více než 6 miliard EUR. Mezi naše produkty patří řídicí zařízení, elektronické součástky, automobilová elektronika, sociální systémy a zdravotnická technika.

Společnost Omron zaujímá čelní postavení v oboru průmyslové automatizace a má tak ve svém výrobním programu rozsáhlé řady ovládacích prvků a zařízení, počínaje senzory zpracování obrazu a dalšími vstupními zařízeními až po různé řídicí jednotky a výstupní zařízení, například servomotory, a také sortiment bezpečnostních zařízení a průmyslových robotů. Kombinací těchto zařízení prostřednictvím softwaru se společnosti Omron podařilo vyvinout mnoho unikátních a vysoce účinných automatizačních řešení, která našla uplatnění u výrobců po celém světě. Díky širokému spektru pokročilých technologií a ucelené řadě zařízení mohla společnost Omron předložit svůj strategický koncept nazvaný „innovative-Automation!“ (inovativní automatizace) zahrnující tři inovace neboli „i“ – „integrované“ (vývoj řízení), „inteligentní“ (rozvoj inteligence prostřednictvím ICT) a „interaktivní“ (nová harmonizace mezi lidmi a stroji). Společnost Omron si v současné době klade za cíl aplikovat inovace do výrobního prostředí prostřednictvím realizace tohoto konceptu.

V naší nabídce od této společnosti naleznete měřící systémy, kamerové
systémy a bezkontaktní snímače.

Share this Page