Die Pilz GmbH & Co. KG je je technologickou jedničkou v oboru bezpečné automatizace. V této oblasti se Pilz postupně stal komplexním poskytovatelem řešení pro bezpečnostní a automatizační techniku.

Pilz usiluje o to, aby stroje a zařízení pracující v automatickém režimu nikdy neohrozily bezpečnost člověka, aby vždy byl zaručen bezpečný provoz i ochrana životního prostředí.

Vedle hlavního sídla v Německu je Pilz se svými 42 dceřinými společnostmi a mnoha obchodními zastoupeními zastoupen na všech kontinentech.

Produkty a řešení pro kompletní automatizaci Portfolio Pilz nabízí kompletní automatizační řešení, jejichž základní kompetencí je bezpečnost – od snímačů přes řídicí jednotky až po ovladače. Spektrum produktů je doplněno softwarovými nástroji, diagnostickými a vizualizačními systémy a službami. Tak vznikají kompletní systémová řešení. Kompletní ale také znamená, že naše řešení zahrnují jak automatizační, tak i bezpečnostní funkce. Spojujeme bezpečnost a automatizaci do jednoho balíčku. Řešení od firmy Pilz nalézají uplatnění jak ve strojírenství, tak i v obalovém a automobilovém průmyslu, v aplikacích využívajících roboty, ale i v oboru větrné energie a drážní techniky. Tato řešení rovněž zajišťují bezpečný chod transportérů na letištích, hladký pohyb divadelních kulis a bezpečný provoz lanovek a horských drah.

Share this Page