Eltechnik opět online…

1.4.2022 Po problémech způsobených hackerským útokem na našeho dodavatele webových služeb se vracíme zpět do online prostoru. Mějte prosím zatím trpělivost s obsahem webu, intenzivně na něm pracujeme.

Veselé Vánoce a úspěšný rok 2021

13.12.2020 Chtěli bychom tímto poděkovat všem svým zákazníků, partnerům, dodavatelům a samozřejmě i zaměstnancům za důvěru a spolupráci v končícím se roce 2020.Přejeme příjemné prožití vánočních svátků, pevné zdraví, spoustu radosti a pohody v roce novém.Věříme a těšíme se, že společně v roce 2021 zrealizujeme mnoho úspěšných projektů. Váš Eltechnik s.r.o.

Stáváme se integrátorem průmyslových robotů ABB

11.12.2020 Rok 2020 spěje ke konci, ale ještě než oslavíme příchod roku 2021, chceme vás informovat o rozšíření našich služeb.Nově jsme se stali integrátory průmyslových robotů ABB, což nám umožňuje nabídnout řešení pro průmyslové provozy, kde je nutná robotická manipulace i s težšími břemeny. Proto pokud chystáte nějaký projekt a chtěli byste jej konzultovat, neváhejte se na nás obrátit.

Novinky v sortimentu DENSO Robotics

13.1.2020 Více než 50 let pracuje společnost DENSO Robotics na vybroušení technologie výroby industriálních robotů a to především v sektoru malých robotů. To vše při snaze stále vyvíjet na obsluhu jednodušší a bezpečnější roboty pro všechny uživatele. Dnes společnost představuje dva nové modely z řady VM a VL s vyšším maximálním zatížení a prodlouženým dosahem při zachování stejného ovládání a…