Zabezpečovací systémy

Moderní zabezpečovací systém spojuje zabezpečení objektu s užitečnými funkcemi a elegantním vzhledem použitých prvků.

Celý systém tvoří ovládací klávesnice, detektory, vyhodnocovací ústředna, sirény a komunikátor. Je možno se rozhodnout mezi drátovou nebo bezdrátovou variantou. V případě drátového řešení jsou všechny prvky propojeny kabeláží s ústřednou. Při použití bezdrátového systému jsou klávesnice, detektory i sirény napájeny z baterií a vzájemná komunikace s ústřednou probíhá radiovým přenosem.

Pro střežení lze využít mnoho různých detektorů. Základ tvoří prostorové snímače pohybu, snímače otevření dveří či oken a požární snímače. V případě narušení některého z detektorů, provede ústředna reakci dle nastavení. V základní variantě zapne sirénu, dále odešle SMS majiteli objektu s podrobnou informací, případně přivolá výjezdovou jednotku bezpečnostní agentury.

jablotron-partner Naším úkolem je navrhnout a poté realizovat střežení objektu tak, aby to odpovídalo všem Vašim požadavkům. Zároveň musíme zajistit použití vhodných prvků, ústředny a komunikátoru, aby jste se na celý systém mohli spolehnout. Na výběr vhodných prvků klademe velký důraz a proto nabízíme ověřené systémy dvou výrobců. Tuzemská firma Jablotron dokázala vyvinout a propojit zabezpečovací systém s GSM přenosem až po střežení a výjezd k narušenému objektu pomocí regionální bezpečnostní agentury. Druhý výrobce, kanadská firma Paradox již působí na našem trhu mnoho let a pro kvalitu a design svých výrobků je naší druhou vhodnou volbou.


jablotron-logo
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -paradox-logo
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -


<< zpět