O firmě

Historie společnosti Eltechnik s.r.o. se začala psát již roku 1994, kdy současní společníci společnosti Václav Tolar a Jiří Mašek začali své podnikání jako sdružení fyzických osob.
Původní zaměření společnosti na slaboproudé montáže, domovní rozvody, zabezpečení objektů a jiného majetku se postupem času stále více prolínalo i s průmyslovými aplikacemi a tento vývoj pouze předznamenal další nezbytný krok pro další růst, čímž byla transformace sdružení fyzických osob do podoby dnešní společnosti Eltechnik s.r.o..

Založení společnosti s ručením omezením roku 2005 a navázání klíčových obchodních styků vedlo k úplnému zaměření společnosti na průmyslový sektor.
Od roku 2017 je tedy společnost výhradně zaměřena na automatizaci průmyslové výroby, kdy klíčovými odběrateli našich řešení jsou výrobci bižuterie, topných médií, plotových a paletových systémů a přední světoví výrobci autodílů a autosoučástek jako jsou klimatizace, topení, brzdy, palivové nádrže, kontakty spínačů a jiné.


Jsme připraveni vás přivítat u nás a vyslechnout si vaše představy a požadavky a to každý pracovní den od 7 hod. do 15.30 hod.

Budova_1