DMCZ

Největší světový lídr v oboru malých průmyslových robotů s více jak 100,000 nainstalovanými kusy po celém světě, to je společnost DENSO Robotics.

V roce 1967 začal vývoj robotů z důvodu nutnosti optimalizace výrobních procesů v automobilovém průmyslu samotné společnosti DENSO.
Tato skutečnost umožnilo společnosti konstantně zlepšovat a vyvíjet hardwarovou i softwarovou část robotů a dnes již etablovaný lídr malých montážních průmyslových robotů stále pokračuje ve vývoji a zlepšování. Cílem společnosti je být celosvětově vnímán jako měřítko spolehlivosti, flexibility a funkčnosti v oboru robotiky.

Dnes s více než 100,000 roboty Denso pracujícími po celém světě, z nichž 20,000 je umístěno ve výrobních prostorách samotné společnosti Denso, není na světe jiná společnost s většími zkušenostmi s průmyslovými roboty. Kdykoli se rozhodnete pro řešení od společnosti Denso Robotics, můžete si být jisti, že investujete do produktu té nejvyšší kvality.

V široké nabídce této společnosti najdete 5-osé a 6-osé kloubové roboty pro přesnou a rychlou manipulaci i v prostorově limitujících prostředích a zároveň 4-osé roboty typu SCARA, kteří umožňují tu nejrychlejší možnou manipulaci na krátké vzdálenosti.
Robotická ramena společnosti DENSO mohou pracovat téměř ve všech podmínkách jako jsou prašná prostředí, vhlko nebo i v laboratorních podmínkách s nejpřísnějšími předpisy na čistotu.

Produktová řada Denso Robotics

VS_mini 

5-osí a 6-osí roboti

 

HS_mini

4-osí roboti 

Pharma_mini

Roboti pro farmaceutické
a lékařské účely